Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Saygılı Üretim Politikaları Geliştiriyoruz

İklim değişikliğinin hayatımızın her noktasında yarattığı olumsuz durumları göz önüne alarak, kullandığımız hammadden enerjiye kadar verimlilik esaslı üretim politikaları geliştiriyor ve her alanda uyguluyoruz.

Çevre Sorumluluğumuzun Bilinci ile Hareket Ediyoruz

Kocaeli Lastik A.Ş. olarak yıllardır çevre politikalarımızdan ödün vermeden ve verimlilik esaslı üretim ile yola devam ediyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile özellikle enerji verimliliği konularında yenilikçi projeler geliştiriyoruz. Ar-Ge faliyetlerimizi ürünlerimizin daha efektif koşullarda tüketiciye ulaşması için var gücümüzle çalışırken tüm çalışanlarımızı da dünyamızın içinde bulunduğu iklim değişikliği durumunun olumsuz koşullarına karşı atılması gereken kişisel adımlar için bilinçlendiriyoruz. Biliyoruz ki her bir çalışanımızın bu bilince sahip olması onlarında ailelerinin ve toplumun bilinçlenmesi adına büyük katkılar sağlayacaktır.

Verimli ve Efektif Üretim Stratejileri

Tüm üretimimizin her bir adımında verimlilik esaslı imalat çözümleri ile yeni teknolojiye uyumlu toplu bir üretim felsefesi geliştiriyoruz. Biliyoruz ki bugünün enerji tasarrufu yarınımızın ihtiyacı olan bir enerjiye destek olacaktır.

Verimli Enerji

Yeşil Üretim

Geri Dönüşüm

Doğaya saygılı hammadde ve üretim çözümleri geliştiren Kolsan yıllar önce başladığı bu uzun soluklu üretim yolculuğuna durmaksızın ilerlerken çevreye duyarlı üretim yaparak gelecek nesillerimize karşı karbon ayak izimizi azaltıyor. Biliyoruz ki bugünden yaptığımız verimlilik çözümlerimiz ile gelecek daha yaşanabilir bir ortam olacaktır.
Üretimimizin temel felsefesi minimum enerji tüketimi ile maksimum verimliliği yakalamaktır. Bunu başarma yolunda kullandığımız tüm hammadde ve yan ürünlerde çevreye saygılı ürün kullanmayı ilke edindik. Kocaeli Lastik A.Ş. olarak her gün bu ilke ile yollara çıkıyoruz. Efektiflik ürün rekabeti koşullarında doğru ve sürdürülebilir bir büyümeyi de sağlamaktadır. Bugünün teknolojisi ile yarınlarımıza umutla bakıyoruz.

Çevreci Üretim Sertifikalarımız

ISO 14001:2015
Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası